Perşembe , 20 Şubat 2020
Home / BURSA HABER / Bursa’da izdiham

Bursa’da izdiham

“Emeklilikte Yaşa Takılanlar” buluşmasında izdiham yaşandı. Çalışma hayatında son günlerde muhalefetin de destek verdiği Emeklilikte Yaşa Takılanlar Bursa’da Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde bir araya geldi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak ve yönetim kurulu üyeleri ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun’un da katıldığı toplantıya yağmurlu havaya rağmen ilgi büyük oldu. Toplantı salonunun hınca hınç dolması nedeniyle yaklaşık 4 bin kişi salona giremeyerek dışarıda kaldı. Toplantıda konuşan Gönül Boran Özüpak EYT sorununun çözülmesi gerektiğini ve bu konuda siyasilerin halkın bu isteğini görmesi gerektiğini söyledi. Diğer bir konuşmacı olan Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun’a da büyük bir ilgi vardı, konuşmaları salonda bulunanların coşkusunu artırdı. Salon dışında bulunanlara da kısa bir konuşma yapıldı. Toplantıda Özgür Erdursun EYT ve çalışma hayatında halkın beklentileri ve çalışma hayatında yaşanan sorunlara değindi, çözüm önerileri sundu.

About bursa

Check Also

Çağrışan’a Büyükşehir eli değiyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Mudanya’nın Çağrışan Mahallesi’nde, altyapı ve dere ıslahı ile kavşak ve köprüyü bünyesinde …

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: