Pazartesi , 1 Haziran 2020
Home / ASAYİŞ / Başkan Dündar’dan Çarpıtılan Görüntülere Açıklama

Başkan Dündar’dan Çarpıtılan Görüntülere Açıklama

Tahtakale Çarşısı meydanında köylü üreticinin sattığı gıda malzemelerine zabıta ekiplerinin el koyması görüntülerinin sosyal medyada algı operasyonuna dönüştürülmesi üzerine Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’dan açıklama geldi.

Başkan Dündar, “Tahtakale Çarşısı’nda yaptığımız restorasyon çalışmalarının ardından hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda bir düzenleme getirdik. Çarşının meydanında oluşturduğumuz alanda köylü üreticilerimizin satış yapabilecekleri saati belirledik.  Sabahtan öğle saat 13.00’e kadar burada satış yapabileceklerini biliyorlar. Meydanda oluşan işgalin yoğunluğa sebep olduğunu, hem yaya hem araç trafiğini engellediğini gördük. Zabıta ekiplerimiz bu düzenlemeye uymayanlara müdahalede bulundular. Bu uygulama sosyal medyada farklı yansıtıldı” dedi.

‘Bizlerin amacı daha yaşanabilir bir Osmangazi oluşturmak’ diyen Başkan Dündar, zabıta ekiplerinin topladıkları ürünleri sahiplerine teslim ettiklerine de vurgu yaptı.

osmangazi.bel.tr

About bursa

Check Also

Ünlü tasavvuf sanatçısının ölümü sevenlerini yasa boğdu

Tasavvuf sanatçısı Mürşit Kavurmacı, Mudanya’ya bağlı Altıntaş sahilinde gezerken kayalıklardan denize düşüp hayatını kaybettiği öğrenildi! …

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: