Salı , 21 Ocak 2020
Home / ASAYİŞ / Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası’ndan Üniversite Tercihleri için Anlamlı Hizmet

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası’ndan Üniversite Tercihleri için Anlamlı Hizmet

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası’ndan Üniversite Tercihleri için Anlamlı Hizmet vermeye devam ediyor.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası’ndan yapılan açıklamada;

”Çocuklarımız geleceğimizin teminatı, yaşama sevincimizdir. Bizler biliyoruz ki bir toplumun gelişmişlik düzeyi onun eğitim düzeyini de gösterir. Hayat boyu öğrenen, öğrendiklerini sorgulayabilen, özgüveni yüksek, önce ahlak ve maneviyat düsturunu benimsemiş bireylerin yetişmesi, şubemizin öncelikli ve en büyük hedeflerinden biridir.

‘Eğitime hep destek tam destek’ sloganıyla çıkmış olduğumuz bu kutlu yürüyüşte; öğrencilerimizin tercihlerini ve kariyerlerini planlamaları adına, alanında uzman, Kariyer ve Tercih Rehberliğinin başarılı ismi Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu’ndan  tercih ve rehberlik uzmanı Öğr. Gör. Sn. Tolga Bahadır Şimşek hocamızı, çocuklarımızın üniversitelere etkin ve doğru tercih yapabilmeleri adına 22-23-24 Temmuz tarihlerinde öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Bursa Doğru Cevap Eğitim kurumlarında, anılan tarihlerde öğrencilerimizle birebir yapılacak olan danışmanlık eğitimlerimizde, siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızı da aramızda görmekten onur duyacağımızı ayrıca belirtmek istiyoruz.

Bem-Bir-Sen Bursa Şube Başkanlığı olarak öğrencilerimizin bugün olduğu gibi, her daim yanlarında olacağımızı ve onların eğitimine yönelik her türlü katkı ve gayreti şube olarak ortaya koyacağımızı;

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

About bursa

Check Also

Türkiye’de 26 bin 667 hasta organ nakli bekliyor

Türkiye’de 2020 Ocak ayı itibarıyla yaklaşık 27 bin hasta uygun organ bulunması için sırada. Organ …

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: