Bursalılar’a “Bir Nefes Yeter”

1655

Mutsuz ve kötümser bir genç adam ile iyimser, hayat dolu bir kadının aşk öyküsü. Romantik dram filmi “Bir Nefes Yeter”in Bursa galası PodyumPark Eğlence ve Yaşam Merkezi Cinemaximum salonlarında yapıldı.

Bir Nefes Yeter adlı filmin oyuncuları düzenlenen galada adeta sevgi seli ile karşılaştılar. Adım atacak yerin bile kalmadığı salonda galaya ilgi oldukça yoğundu. İlk olarak fuayede sevenleri ile bir araya gelen oyuncular film hakkında duygularını paylaştılar. Film hakkında Seçkin Özdemir: “Bir Nefes Yeter aslında bir aşk filmi… Ama içinde dramatik, hüzünlü, romantik ve sarsıcı taraflar var… Duygusundan çok etkilenerek çektiğim bir film oldu umarım sizlere de aynı duygular geçer…” derken, yönetmen Yasemin Erkul Türkmenli ise çekimlerinde çok keyif aldığı film hakkında sevenlerini bilgilendirdi ve “Aşk öyküsü ama hepiniz ağlayarak çıkacaksınız” şeklinde konuştu.

İstanbul galasının ardından Bursa’da sinemaseverlerle buluşan ekip, Cinemaximum’un iki salonunu dolduran yüzlerce kişiyle sohbet etti.

Bursa’da Salonlar Doldu
Bir Nefes Yeter için bilet alan izleyici sayısı artınca, ikinci bir salon açıldı. Filmin ilk yarısında tüm ekip birinci salonu ziyaret ederken, film ekibi özel gösterim yapılan salon dışında aradan sonra diğer salondaki izleyicileri de ziyaret ederek sürpriz yaptı ve ikinci yarıyı 2.salonda seyirciler ile birlikte izledi.

Birinci salona sığmayan izleyiciler için ikinci salonun açıldığını öğrenen film ekibi, her iki salonda bulunan izleyicilere de “Merhaba” demek istedi. İkinci salondaki izleyicilerin haberinin olmadığı bu ziyarette, Seçkin Özdemir ve Bir Nefes Yeter ekibini karşılarında gören seyirciler, bu güzel sürpriz karşısında bir anda şok yaşadılar. Filmin sonunda ise salonda alkış tufanı kopması ise geceye damgasını vurdu. Oldukça beğenilen film izleyiciden tam not aldı…

Çıkışta sevenleri ile selfie çektirdi
PodyumPark Eğlence ve Yaşam Merkezi Cinemaximum salonlarında izleyicilerle buluşan oyuncular film sonrası yoğun ilgiye kayıtsız kalamadılar ve fuayede tekrar izleyenleri ile bir araya geldiler. Kariyerinin ilk sinema filminin startını veren Seçkin Özdemir samimi tavırları ve heyecanlı halleriyle gösterimin ilgi odağı oldu! Gösterime gelen konuklarla oldukça ilgilenen ve neredeyse her seyirci ile selfie çekilen Seçkin Özdemir içten tavırları ile herkesten tam not aldı…

Yapımcılığını Bizim Yapım’ın üstlendiği yönetmenliğini Yasemin Erkul Türkmenli’nin yaptığı senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı müziklerini ise Gökhan Kırdar’ın yaptığı oyuncu kadrosunda Hakkı Erkök, Zuhal Gencer Erkaya, Nilüfer Kurt, Galip Erdal gibi oyuncuların yanında sürpriz isim Şenay Akay’ın da yer aldığı Bir Nefes Yeter filminin çekimleri Sapanca’da, yaklaşık 1 ay sürdü.

Kaynak: SS