İlk Öpücük vizyon öncesi Bursa’da

1609

Geçirdiği kaza sonucunda hiçbir şeyi hafızasında tutamayan Bahar’ın (Özge Gürel), kasabanın hızlı çapkınlarından Hakan (Murat Yıldırım) ile tanıştıktan sonra gerçek aşk ile şekillenen hayatı anlatılan romantik komedi filmi “İlk Öpücük”ün Bursa özel gösterimi PodyumPark Eğlence ve Yaşam Merkezi Cinemaximum salonlarında yapıldı.

Murat Onbul’un yönetmenliğini yaptığı romantik komedi “İlk Öpücük” filminin başrol oyuncularından Murat Yıldırım, eşi İmane Elbani ve Hayrettin Karaoğuz vizyona girmeden önce ilk kez PodyumPark’ta sinemaseverlerle bir araya geldi. Oyuncular gösterim öncesi PodyumPark ziyaretçileri ile de bir araya gelme fırsatı yakaladılar. Adım atacak yerin bile neredeyse kalmadığı salonda galaya ilgi oldukça yoğundu. Film öncesi seyirciler ile bir araya gelerek film hakkında bilgiler paylaşan ve sevenlerinin sorularını cevaplayan ekip, özel gösterimde filmi hayranlarıyla birlikte izledi.

Filmin sonunda ise salonda alkış tufanı kopması ise geceye damgasını vurdu. Oldukça beğenilen film izleyiciden tam not aldı…

Gösterim öncesinde gazetecilerle buluşan Murat Yıldırım, ‘Filmimizi çektiğimiz şehirdeyiz. Buranın seyircisi zaten muhteşem. Mudanya ve Bursa’da çekimlerimizi gerçekleştirdik. Burada çok güzel ağırlandık’ şeklinde konuştu. Yıldırım, eşiyle sürekli bir arada olmaları hakkında soru soran basın mensuplarına ‘Hayat arkadaşı denilen şey bu işte. Evlenip de ayrı ayrı kalmak çok hayat arkadaşlığına göre bir şey değil. Bu şekilde olması çok hoşuma gidiyor. Film çekimlerinde de yanımdaydı. Ben her zaman öyle arzu ediyorum’ diyerek aşk dolu sözler söyledi.

Murat Yıldırım ve eşi İmane Elbani’nin seyirciler arasında bulunan Yıldırım’ın minik hayranını kucağına alıp dakikalarca sevmesi ise renkli görüntülere neden oldu.

Kaynak: SS