Salı , 21 Ocak 2020
Home / ASAYİŞ / Kılıçdaroğlu Bursa’ya geliyor!

Kılıçdaroğlu Bursa’ya geliyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 13.00’de Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı tanıtım toplantısı için Bursa’ya geliyor. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey’in ismi daha önce Ankara’da yapılan aday tanıtım toplantısında yapılmış ve Bozbey Ankara dönüşünde, Bursa Kent Meydanı’nda partililerin ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla adeta miting havasında karşılanmıştı. Öte yandan CHP Nilüfer Belediye Başkan adayı olarak da, yıllardır Bozbey ile omuz omuza çalışan ve başkan yardımcılığı ve meclis üyeliği görevlerini başarıyla yürüten Turgay erdem ismi de açıklanan bir diğer aday olmuştu.

Kılıçdaroğl’nun Bursa aday tanıtım toplantısında, Bursa’da tüm belediye başkan adaylarını ve merakla beklenen Yıldırım ve Osmangazi Belediye Başkan adaylarını açıklaması bekleniyor.

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey de, partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bursa programını sosyal medya hesaplarından duyurarak, tüm Bursalıları programa davet etti.

 

 

About bursa

Check Also

Yok Yere Temaşa, turneye çıktı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Doğaçlama Tiyatro Sporu ekibi ‘Yok Yere Temaşa’ gösterisi ile Salı …

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: