Mektebim, Bursa’da fark yaratmak istiyor

538

Türkiye’nin dört bir yanında yer alan kampüsleri, kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışıyla adından söz ettiren Mektebim, Bursa’da da fark yaratacak. Türkiye genelinde 52 kampüsü, 165 okulu ve 30 bine yakın öğrencisi bulunan 17 ilde kaliteli eğitim anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdüren Mektebim, Bursa’da da eğitim hayatına iddialı başlıyor.

Mektebim, Özlüce’de kurdukları ve yapımı bitim aşamasında olan kampüsü ile bu eğitim – öğretim yılında faaliyetlerine başlıyor. 12.500 m2’lik alan üzerine kurulan fiziki ve sosyal alt yapısıyla, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde hizmet verecek olan Mektebim, tüm imkânlarını Özlüce Kampüsünde bir araya getiriyor. Bu anlamda Bursa’da çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdüren Mektebim’in Bölge Koordinatörü Fatih Alkan, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Kuş’u ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

BTSO ÜYELERİNE İNDİRİM İMKÂNI…
Öğrencilerine ‘Bütünsel Eğitim Anlayışı’ ile başarı odaklı bir gelecek sağlayan Mektebim’in Bölge Koordinatörü Fatih Alkan ve BTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Kuş arasından imzalanan işbirliği anlaşmasıyla, BTSO üyelerine birçok kolaylık sağlanacak. Mektebim ile gerçekleştirdiği eğitim işbirliği anlaşmasını yıl içerisinde ortak projelerle sürdürecek. Mektebim ve BTSO arasında imzalanan anlaşma ile BTSO üyelerinin çocuklarına okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise gibi giriş kaydı yapılan okul kademesinde geçerli olmak üzere eğitim ücretinde %10 kurumsal indirim gerçekleştirilecek.

MEKTEBİM BURSA’YA FARK KATACAK…
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Mektebim Bölge Koordinatörü Fatih Alkan, kapsamlı eğitim hizmetlerini Özlüce Kampüsü’nde Bursalı öğrencilerle paylaşacaklarını belirtti. İngilizce’nin yanı sıra dünyada en çok kullanılan dillerden biri olan İspanyolca eğitiminin de verileceği kampüste, öğrencilerin fiziksel ve sosyal anlamda da gelişimlerini tam olarak sağlayacakları imkânları bulacaklarını söyledi. Ziyaretten ve imzalanan protokolden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İsmail Kuş ise, Mektebim Özlüce Kampüsü’nün Bursa’ya hayırlı olmasını dileyerek, öğrencileri ve öğretmenlerine başarılarla dolu bir eğitim hayatı diledi.

Cevap ver

Please enter your comment!
Lütfen adınızı giriniz