Salı , 21 Ocak 2020
Home / AKTÜEL / Mithatpaşa Ortaokulu, Bursa’da fark yaratıyor

Mithatpaşa Ortaokulu, Bursa’da fark yaratıyor

Bursa’da tarihi konumu, başarıları ve oluşturduğu projeleri hayata geçirmesiyle Mithatpaşa Ortaokulu eğitimde yeni solukla fark yaratmaya devam etmektedir.

Özellikle okul yönetimi olarak disiplin, motivasyon ve dayanışma prensiplerinden ödün vermeden eğitim kuruluşları içerisinde şehrimizde örnek gösterilen kurum haline gelmiştir. Kuşkusuz bu başarının oluşmasında okul Müdürü Haydar AKIN ve Rehberlik alanında uzman Müdür Yardımcısı Figen ÖZKAN ve  alanında deneyimli öğretmen kadrosunun önemli katkıları   olmuştur.

Mesleki tanıtım seminerleri kapsamında bir çok farklı sektörden önemli isimler öğrencilerle söyleşi programlarında buluşmuştur. Öğrencilerin lise hayatına başlamadan önce mesleki tercihlerini seçecek bakış açısı oluşturulmuştur. Liselere geçiş sınavı kapsamı konusunda, eğitim uzmanlığının önemli ismi Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi               Tolga Bahadır ŞİMŞEK, öğrencilere gelecekleri hakkında önemli bilgiler aktarmıştır.   Ayrıca zaman yönetimi ve verimli ders çalışma konusunda en yeni teknikleri Eğitim uzmanı Seher İŞKEY öğrencilerle paylaşmıştır.

About bursa

Check Also

Meclis, Libya tezkeresi için bugün olağanüstü toplandı

Yeni yılın başında siyasetin en önemli konusu Libya tezkeresi olacak. TBMM, tezkereyi görüşmek için olağanüstü …

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: