Pazar , 19 Ocak 2020
Home / AKTÜEL / MUHTARLAR KOROSU KONSERİ ( MÜHÜRDEN NOTAYA )

MUHTARLAR KOROSU KONSERİ ( MÜHÜRDEN NOTAYA )

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, bir önceki konserde, muhtarlarla aynı sahnede olmanın heyecanını yaşadığını belirterek, “Tayyare Kültür Merkezi, böyle bir kalabalık görmemiştir herhalde dedi. Muhtarlarımız, demokrasinin uç beyleri. Her zaman, gece gündüz demeden vatandaşlarımızın yanındalar. Bir süre önce muhtarlarımız, böyle bir çalışma yapmak istediklerini söylemişlerdi. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak Muhtarlarımıza her zaman böyle güzel projeler için destek vereceklerini ifade etti , 25 Kasım Muhtarlar Korosu Konseri’nin şimdiden muhteşem geçeceğini biliyorum . Bu gün muhtarlarımızla bir araya geleceğiz ama şimdiden böyle bir konser sundukları için tebrik ediyorum. Kısa sürede çalışmalarına rağmen adeta ustalara taş çıkaran performanslar sergileyeceklerdir. Konserin hazırlığına emek veren sanatçılarımızı da ayrıca tebrik ediyorum” diye konuştu.

Başkan Aktaş, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Dairesi Başkanlığı Orkestra Şube Müdürü Muhterem Çevik ile Çalgıcı Mektebi Roman Orkestrası Bölüm Başkanına ve ekibine muhtarlarımıza verdikleri destek için teşekkür etti. Muhtarlarımızı ve konsere emek verenleri desteklemek için tüm vatandaşlarımızı konserimize davet ediyorum dedi.

About bursa

Check Also

Tiyatroya 3 ödül daha

Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, ‘Direklerarası Seyircileri’nin oluşturduğu ‘Halk Jürisi’nden 3 dalda ödül aldı. Halk Jürisi üyeleri, 2018-2019 tiyatro sezonunda Batman, …

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: