Polis memuruydu, fenomen oldu!

1109

Adrienne Koleszar Almanya’nın Dresden şehrinde polis memuru olarak çalışıyordu. Fakat sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla bir anda fenomen oldu.

Fit vücudunu sergilediği fotoğrafları sayesinde polis Koleszar’in kısa sürede yüz binlerce takipçisi oldu. Devamlı kavgalar, kazalar ve aile içi şiddet gibi pek çok olayla boğuştuğunu söyleyen Adrienne, spor yapmanın mesleğinde de ona pek çok şey kazandırdığını söyledi. Koleszar, “Fotoğraflarım kadınlar için, amacım bu fotoğrafları gören kadınların da sağlıklı beslenmesi ve spor alışkanlığı kazanması’ diye açıklama yaptı.

Adrienne, gazetelere çıktı, tvlerde röportajlar verdi ve ününe ün kattı. Komiser Adrienne Koleszar, Bild’e konuşmuş, “6 ay için işi bırakıp dünyayı gezeceğim. Yıllardır para biriktiriyorum” demişti. Hayalini gerçekleştirdi; bir çok şehir ve ülke gezdi. Fakat son gelişmelere göre Adrienne yeni kararlar aldı. Üstleri 34 yaşındaki Adrienne Koleszar’dan bir seçim yapmasını istedi. Ya polis olarak kalacak ya da instagram modelliğine devam edecekti…

Koleszar üstlerinden gelen istek sonucunda seçimini yaptı ve polisliğe devam kararı aldı.Adrienne Koleszar, sosyal medya hesabından resmi üniformalı bir fotoğraf paylaşarak mesleğine geri döndüğünü açıkladı.